Call Us: (+90) 212 909 20 30

Referanslarımız

OpenBravo ERP ile Gerçekleştirdiğimiz Projelerimiz

Unilever Iran - Depo Yönetimi Projesi  

Urilever İran firması tarafından, firmanın Qazvin de bulunan Ana deposunda, tüm depoculuk faaliyetlerini kapsayan bir Depo Yönetim Sistemi kurulmuştur. Proje hakkında detaylı bilgiyi blog bölümümzde bulabilirsiniz.

ProcessMaker BPM ile Gerçekleştirdiğimiz Projelerimiz

Servier,  dünyada 148 ülkede faaliyet gösteren uluslararası  bir ilaç şirketidir. ProcessMaker BPM ile Servier için; pazarlama, eğitim vb faaliyetler için hazırlanan basılı materyallerinin şirket içi dolaşımı ve onaylanması süreçlerini gerçekleştirdik. 

T.C. İstanbul Kültür Üniversitesi - Evrak Kayıt ve Takip Sistemi

Kültür Üniversitesinde yaptığımız projede, üniversitenin birimlerine gelen ve giden tüm evrakın kaydının tutulması, meta verilerin saklanması, arşiv oluşturulması ve bu arşiv üzerinde arama yapılması sağlanmıştır. Üniversite birimlerinin kendi iç iş paylaşımına olanak sağlayan ancak birimler arası gizliliği de koruyan yapısı ile projemiz 2015 yaz döneminden bu yana kullanılmaktadır. Bu proje ile ayrıca üniversite diğer süreçlerini de modelleyecek ve süreç yönetimini yapabilecek şekilde çalışmalar yapmıştır. 

ElectroKavir Company İran merkezli 16 firmadan oluşan bir grup firmasıdır. Firmaların 2 tanesi Türkiye'de bulunmaktadır. ElectroKavir süreç yönetim sistemi olarak firmalar genelinde kullanılmak üzere ProcessMaker BPM i seçmiştir. Selensoft danışmanlık ve desteği ile Satış süreçlerinden başlamak üzere ProcessMaker kullanacaktır.

Üsküdar Belediyesi - Temizlik ve Fen İşleri İş Takip Süreçleri

Belediyenin iki biriminde, vatandaşlardan gelen günlük çağrı ve şikayetlerin kaydı ve İş Takibi için ProcessMaker BPM ile birimlerin süreçleri modellenmiş ve takip edilmiştir. 2012 yılından bu yana çalışmakta olan İş Takip Sistemi, belediyenin kullandığı 6 ayrı sistemle entegre bir şekilde çalışmaktadır.

Ergil Grup - Satınalma Talep, Satınalma Onay ve Satınalma Sipariş Süreçleri

İstanbul'da Merkez ofisi, Mersin'de üretim tesisleri bulunan Ergil Grup, 2013 yılından bu yana Satınalma Talep Oluşturma, Depo Kontrolü, Teklif Toplama, Teklif Değerlendirme, Sipariş ve Ödeme sürecinin tamamını ProcessMaker BPM ile gerçekleştirdiğimiz sistemde yürütmektedir. 

Tekno Şirketler Grubu - Evrak Takip Süreci

Tekno Şirketler Grubunun tüm alt firmalarında, firmalara gelen yahut giden, finansal yahut finansal olmayan; evrak, kargo, koli vb. gönderilerin; kaydı, firma içinde dolaşım ve takibi ve onay süreçleri ProcessMaker BPM ile takip edilmektedir. Kullanan alt firmalar; Tekno Ray Solar, Tekno Mac Afferri, Tekno İnşaat, Tekno İş Makinaları, Tekno Enerji, Tekno Endüstri firmalarıdır.

 

TAIB Yatırımbank - IT Helpdesk süreci ve Bilgi Güvenliği Süreci

Yatırımbank, Bilgi İşlem çağrılarının takibi ve Bilişim Sistemi talep ve revizyonlarının takip sürecini, hazırladığımız BPM süreci ile yürütmektedir.

 

Başoğlu Kablo ve Profil A.Ş. - Firma Ziyaret ve Toplantı süreçleri

 

RUSYA Projelerimiz

Procons Construction - Seyahat ve Bilet Talep ve Satınalma Süreci

 

Kanboard

Sulfert Kimya - Kimtar Kimya Gübre Madencilik - İş Takip Sistemi